Неділя, 18.02.2018, 08:33
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії розділу
Горяча лінія
Національна дитяча горяча лінія Національна дитяча горяча лінія Національна дитяча горяча лінія
Погода
GISMETEO: Погода по г.Ахтырка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів

учнів ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К.Рапія

Предмети

2015/16 н.р.

2016/17 н.р.

2017/18 н.р.

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

Укр. мова та література

3

1

2

2

Математика

1

3

1

3

1

Географія

1

2

2

2

1

3

Фізика

1

2

2

2

1

Астрономія

Англійська мова

2

1

2

1

2

3

Біологія

1

2

1

1

3

1

3

Екологія

Хімія

1

2

1

3

Рос.мова та зар. література

2

1

3

3

Історія

1

1

1

4

3

Правознавство

1

2

1

Інформатика

1

1

1

1

ІКТ

1

3

1

1

2

Економіка

1

Трудове навчання

1

1

Обслуговуюча праця

1

1

2

Фізкультура

-

-

-

-

-

-

Всього

5

12

18

3

17

23

35

43

Предмети

2012/13 н.р.

2013/14 н.р.

2014/15 н.р

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

Укр. мова та література

1

2

Математика

1

1

2

1

2

Географія

1

2

1

Фізика

1

1

3

2

Астрономія

1

1

1

Англійська мова

1

1

2

2

1

1

Біологія

1

1

1

3

3

1

Екологія

1

Хімія

1

1

2

2

1

Рос.мова та зар. література

1

3

Історія

2

1

1

1

1

Правознавство

1

1

Інформатика

1

1

1

ІКТ

1

1

1

Економіка

Трудове навчання

Обслуговуюча праця

1

Фізкультура

1

1

1

-

-

-

-

Всього

4

7

8

3

11

15

4

7

13

19

29

24

Участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

2012/13 навчальний рік – ІІ місце з біології Жигаліна Аліна, ІІ місце з ІКТ Задороржний Іван.

2013/14 навчальний рік – ІІІ місце з біології Жигаліна Аліна, ІІІ місце з ІКТ Задорожний Іван.

2014/15 навчальний рік – ІІІ місце з біології Павлова Тетяна.

2015/16 навчальний рік – ІІ місце з географії Чернов Федір, ІІІ місце з англійської мови Бондаренко Анна,

ІІІ місце – Павлова Тетяна з біології,  ІІІ місце – Когут Валерія з історії.

2016/17 навчальний рік – ІІІ місце з математики Дульський Дмитро, І місце з географії Чернов Федір,

ІІІ місце з трудового навчання Лещенко Михайло, ІІІ місце з історії Когут Валерія,

ІІІ місце з біології Павлова Тетяна




ВСЕУКРАЇНСЬКА УКРАЇНОЗНАВЧА ГРА “СОНЯШНИК”