Неділя, 18.02.2018, 08:45
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії розділу
Горяча лінія
Національна дитяча горяча лінія Національна дитяча горяча лінія Національна дитяча горяча лінія
Погода
GISMETEO: Погода по г.Ахтырка
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Конкурси та олімпіади

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів

учнів ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К.Рапія

Предмети

2015/16 н.р.

2016/17 н.р.

2017/18 н.р.

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

Укр. мова та література

 

 

3

 

1

2

 

 

2

Математика

1

 

3

1

3

1

 

2

2

Географія

1

 

2

 

2

2

1

 

3

Фізика

1

2

2

 

 

2

1

 

 

Астрономія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Англійська мова

 

2

 

1

2

 

1

2

3

Біологія

1

2

1

1

3

 

 

1

3

Екологія

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Хімія

 

1

2

 

1

3

 

 

 

Рос.мова та зар. література

 

2

1

 

3

 

 

 

3

Історія

1

1

1

 

 

4

 

 

3

Правознавство

 

 

 

 

1

2

 

 

1

Інформатика

 

 

1

 

 

1

1

 

1

ІКТ

 

 

1

 

 

3

1

1

2

Економіка

 

 

 

 

 

1

 

 

 

Трудове навчання

 

1

 

 

1

 

1

 

 

Обслуговуюча праця

 

1

1

 

 

2

 

 

 

Фізкультура

-

-

-

-

-

-

 

 

 

Всього

5

12

18

3

17

23

6

6

24

 

35

43

36

 

Предмети

2012/13 н.р.

2013/14 н.р.

2014/15 н.р

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

Укр. мова та література

 

 

 

 

1

 

 

 

2

Математика

1

1

 

 

 

2

 

1

2

Географія

 

 

1

 

 

2

 

 

1

Фізика

 

 

 

 

1

1

3

 

2

Астрономія

 

 

1

 

 

1

 

 

1

Англійська мова

 

1

1

 

2

2

 

1

1

Біологія

1

1

 

1

 

3

 

3

1

Екологія

 

 

1

 

 

 

 

 

 

Хімія

 

1

 

1

 

2

 

2

1

Рос.мова та зар. література

 

1

 

 

3

 

 

 

 

Історія

 

 

2

 

1

1

1

 

1

Правознавство

 

1

 

 

1

 

 

 

 

Інформатика

 

 

1

 

1

 

 

 

1

ІКТ

1

1

 

1

 

 

 

 

 

Економіка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Трудове навчання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обслуговуюча праця

 

 

 

 

 

1

 

 

 

Фізкультура

1

 

1

 

1

-

-

-

-

Всього

4

7

8

3

11

15

4

7

13

 

19

29

24

Участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

2012/13 навчальний рік – ІІ місце з біології Жигаліна Аліна, ІІ місце з ІКТ Задороржний Іван.

2013/14 навчальний рік – ІІІ місце з біології Жигаліна Аліна, ІІІ місце з ІКТ Задорожний Іван.

2014/15 навчальний рік – ІІІ місце з біології Павлова Тетяна.

2015/16 навчальний рік – ІІ місце з географії Чернов Федір, ІІІ місце з англійської мови Бондаренко Анна,

ІІІ місце – Павлова Тетяна з біології,  ІІІ місце – Когут Валерія з історії.

2016/17 навчальний рік – ІІІ місце з математики Дульський Дмитро, І місце з географії Чернов Федір,

ІІІ місце з трудового навчання Лещенко Михайло, ІІІ місце з історії Когут Валерія,

ІІІ місце з біології Павлова Тетяна

2017/2018 навчальний рік -ІІ місце з фізики Дульський Дмитро, ІІІ місце з математики Дульський Дмитро, ІІІ місце з математики Акименко Валерія, ІІІ місце з англійської мови Карпенко Діана, ІІ місце з географії Чернов Федір, ІІІ місце з біології  Павлова Тетяна

Категорія: Конкурси та олімпіади | Додав: innasol33 (04.12.2017)
Переглядів: 47 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar